Podcasting, vlogowanie, streaming, projekty na YouTube lub po prostu nagrywanie wysokiej jakości wokali - potrzebujesz mikrofonu, któremu możesz zaufać. MPM-4000U to super wszechstronny pojemnościowy mikrofon USB, pełen profesjonalnych funkcji zaprojektowanych z myślą o łatwej instalacji i obsłudze. Tak więc wejście w świat cyfrowego nadawania właśnie stało się o wiele łatwiejsze!

Łączność USB i brak problemów z konfiguracją

MPM-4000U sprawia, że skomplikowana konfiguracja staje się przeszłością. Wbudowany interfejs audio ułatwia współpracę z komputerami Mac, PC, Android i iOS na zasadzie plug-and-play. Podłącz mikrofon do komputera i jesteś gotowy do nagrywania w rozdzielczości właściwej dla jakości studyjnej. To takie proste!

Wszystko, czego potrzebujesz

Wbudowany klips umożliwiający montaż na tradycyjnym statywie mikrofonowym, statywie statywowym oraz kabel USB - wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania połączeń typu plug-and-play.

Kontroluj wszystko, czego potrzebujesz

Wygodnie umieszczone elementy sterujące do monitorowania słuchawek, wzmocnienia mikrofonu i wyciszenia oraz wyjście słuchawkowe 1/8 cala zapewniają pełną kontrolę nad nowym strumieniem, tam gdzie jest to potrzebne. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co ważne! W zestawie znajduje się oprogramowanie do nagrywania MPC Beats, więc możesz rozpocząć pracę tu i teraz!

Dźwięk, któremu można zaufać

Jeśli Twój nowy podcast wymaga profesjonalnego dźwięku, Marantz Professional MPM-4000U jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Sercem MPM-4000U jest 14-milimetrowa, pokryta czystym aluminium kapsuła pojemnościowa o kardioidalnym wzorcu. Co z tego wynikło? Nagrywasz tylko to, co chcesz, z minimalną ingerencją niepożądanych dźwięków z otoczenia.

Już wkrótce.

Aktualna oferta mikrofonów Marantz PRO