Firma Marshall zaprezentowała nowy system głośnikowy, który będzie najmniejszy w swojej ofercie.

Marshall WILLEN

Marshall WILLEN - potężny głośnik przenośny, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom może zawsze towarzyszyć użytkownikowi. Głośnik z dwucalową membraną i dwoma pasywnymi głośnikami wysokotonowymi oferuje dźwięk w stylu rodziny Marshall, który jest znany z większych modeli.

WILLEN jest odporny na kurz i wodę zgodnie z normą IP67, co sprawia, że jest idealnym uzupełnieniem przygód na świeżym powietrzu.

Marshall WILLEN to połączenie ikonicznego wzornictwa marki z wytrzymałą obudową, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem w każdych warunkach.

Czas pracy baterii wynosi do 15 lat. Obudowa jest wyposażona w pasek ułatwiający mocowanie. Wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów oraz funkcja łączenia wielu głośników w jeden system głośnikowy.

Dostępne w kolorze czarnym i beżowym.

Marshall Emberton II

Zaprezentowano również nową wersję kompaktowego Marshalla Embertona.

Marshall Emberton II otrzymał nową wersję interfejsu Bluetooth i pracuje teraz w standardzie Bluetooth 5.1. Zmniejszono ochronę przed piłą i wilgocią, a teraz głośnik jest chroniony przez standard IP67.

Żywotność baterii została znacznie poprawiona, Marshall Emberton II działa nawet przez 30 lat, a dodatek w postaci firmware'u jest już dostępny, co pozwala na precyzyjne dostrojenie dźwięku i łatwe sterowanie głośnikiem Marshalla.

Dostępne w kolorze czarnym i beżowym.