Renomowana angielska marka audio Bowers & Wilkins przedstawia nowy Zeppelin, bezprzewodowy głośnik, który odrodził się na nowo, został na nowo wymyślony i dostosowany do ery streamingu. Nowy Zeppelin jest teraz pełen nowych, inteligentnych funkcji i stał się jeszcze bardziej elastyczny, a jednocześnie jego dźwięk hi-res jest bardziej szczegółowy i dynamiczny niż kiedykolwiek.

Twoja ulubiona muzyka w mgnieniu oka: uzyskaj dostęp do dowolnego serwisu strumieniowego za pomocą aplikacji Bowers & Wilkins Music App i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem hi-res

Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2007 roku jako najwyższej klasy stacja dokująca do iPoda, Zeppelin odrodzi się w 2021 roku z jeszcze lepszym dźwiękiem, oszałamiającym wzornictwem i olśniewającymi inteligentnymi funkcjami.

Odtwórz

Nowy Zeppelin to kompletny zestaw stereo w jednym opakowaniu - uosobienie niezrównanego doświadczenia firmy Bowers & Wilkins w dziedzinie studyjnego i domowego audio klasy premium. Zeppelin charakteryzuje się referencyjną jakością dźwięku, z lewym i prawym układem jednostek napędowych zamontowanych wokół centralnego subwoofera. Całkowita moc systemu wynosi 240 W. W rezultacie otrzymujemy wypełniający całe pomieszczenie dźwięk stereo, który jest nieporównywalny z żadnym innym urządzeniem typu all-in-one.

Unikalny, innowacyjny design

Przez ponad 15 lat, każda nowa generacja Zeppelinów charakteryzowała się unikalną, jedyną w swoim rodzaju konstrukcją w swojej klasie, i jak każdy produkt Bowers & Wilkins, głośnik ten definiuje formę. Nowy, całkowicie odnowiony Zeppelin jest dostępny w dwóch różnych wykończeniach i teraz posiada regulowane oświetlenie otoczenia z boku, które tworzy charakterystyczny efekt halo, który jest odzwierciedlony w metalowej podstawie.

Twoja ulubiona muzyka - w mgnieniu oka

Niezależnie od tego, czy chcesz przesyłać dźwięk z telefonu komórkowego, tabletu czy komputera, nowy Zeppelin obsługuje zarówno AirPlay 2, jak i aptX Adaptive Bluetooth, który działa zarówno dla użytkowników iOS, jak i Android. Fani Spotify docenią Spotify Connect za wysoką jakość dźwięku i łatwe w obsłudze, proste w obsłudze elementy sterujące. Co najlepsze, nowym Zeppelinem można sterować za pomocą aplikacji Bowers & Wilkins Music App, która zapewnia natychmiastowy dostęp do wielu serwisów streamingowych, w tym Deezer, Last.fm, Qobuz, Soundcloud, TIDAL i TuneIn. Liczba takich serwisów regularnie rośnie.

Odtwórz

Wkrótce spodziewana jest wysyłka.

Wszystkie słuchawki Bowers & Wilkins

Głośniki Bowers & Wilkins

Głośniki Hi-Fi Bowers & Wilkins