Seria głośników biurkowych DM o wysokiej funkcjonalności jest teraz jeszcze bardziej wszechstronna.

Pioneer DJ dodał trzy nowe głośniki do swojej serii DM, które są przeznaczone zarówno do zwykłego słuchania, jak i do zastosowań profesjonalnych.

Zaktualizowana wersja modelu Pioneer DM-50D, wprowadzona na rynek pod koniec ubiegłego roku, jest teraz wyposażona w łączność bezprzewodową Bluetooth, co ułatwia podłączenie do smartfonów, a także w szereg funkcji, które sprawiają, że jeszcze lepiej nadaje się do tworzenia muzyki.

Każdy DM-50D-BT jest wyposażony we wzmacniacz klasy D 96 kHz w układzie dwupasmowym z 5-calowym głośnikiem niskotonowym i 3/4-calowym głośnikiem wysokotonowym o głębokiej kopułce z dyfuzorem Pioneer DECO zapewniającym szerszą dyspersję wysokich częstotliwości.

Monitory mają dwa tryby wzbudzania, które są wykorzystywane przez DJ-ów lub do pracy z dźwiękiem. Dostępne są gniazda RCA, 3,5 i 1/4". Regulacja głośności i wyjście słuchawkowe znajdują się z przodu, co zapewnia szybki dostęp w przypadku konieczności podłączenia słuchawek.

Nowe, kompaktowe modele DM-40D-BT i DM-40D są nowym podejściem do popularnego modelu Pioneer DM-40 i są dostępne w wersji z lub bez Bluetooth. Dzięki zastosowaniu 4-calowego głośnika niskotonowego zapewniają one te same funkcje co DM-50D-BT, ale w bardziej kompaktowej obudowie. Poza rozmiarem, główną różnicą jest brak wejść 1/4 cala i niższy pobór mocy - 19 W w porównaniu z 25 W w DM-50D.

Aktualna oferta modeli monitorów studyjnych Pioneer DJ