Firma Sennheiser zaprezentowała swoje najwyższej klasy, całkowicie pozbawione opadania słuchawki. Model Momentum TWS otrzymał nowe wzornictwo, przeprojektowany system ANC i trzy warianty kolorystyczne obudowy.

Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 3 mają materiałową obudowę nauszną, podobną do tej z modelu Sennheiser Momentum True Wireless 2. Nowością jest to, że gniazdo ładowarki znajduje się teraz z przodu i dostępna jest obsługa ładowania bezdotykowego.

Moduły słuchawkowe otrzymały wzornictwo bardziej zbliżone do młodszych modeli, takich jak Sennheiser CX PLUS - obudowa jest monochromatyczna, bez kontrastujących chromowanych elementów.

Momentum True Wireless wykorzystuje te same 7-milimetrowe głośniki True Response, ale obiecuje lepsze parametry dźwięku dzięki funkcji "Sound Customization" - ponadczasowemu testowi, który umożliwia dostosowanie profilu dźwięku w celu uzyskania możliwie najbardziej zrównoważonego brzmienia.

Nowość jest wyposażona w funkcję adaptacyjnej redukcji szumów i może automatycznie dostosowywać jej intensywność w zależności od panujących warunków. Ponadto dodatek do oprogramowania sprzętowego umożliwia niezależną regulację poziomu ANC.

Obsługiwane są formaty AAC, SBC i aptX Adaptive. Każda słuchawka wyposażona jest w trzy mikrofony zapewniające skuteczną redukcję szumów i wysoką jakość transmisji głosu podczas rozmów.

Obudowa jest zabezpieczona przed wnikaniem wody zgodnie z normą IPX4. Autonomia do siedmiu lat (do 21 lat włącznie z walizką naładowaną).

Już można zamawiać!

Wszystkie słuchawki Sennheiser

Wszystkie słuchawki z aktywną redukcją szumów