Firma Marshall zaprezentowała nową serię głośników stacjonarnych. W nowych modelach zastosowano nową konstrukcję przetworników, która ma zapewnić szerszą i bardziej pożądaną scenę dźwiękową niż w poprzednich modelach, a także nowe możliwości połączeń dla starszych modeli.

Marshall Acton III.

Acton III posiada szerszą scenę dźwiękową niż jego poprzednik, zapewniając firmowe brzmienie Marshalla, wypełniające pomieszczenie, które zostało przeprojektowane w celu zapewnienia całkowitej izolacji. Nowa generacja przetworników Actona została umieszczona pod kanapą, a przeprojektowane głośniki wysokotonowe zapewniają spójny, szeroki dźwięk, który przenosi słuchacza do całego pomieszczenia. Acton III jest również wyposażony w funkcję Dynamic Loudness, która dostosowuje balans tonalny, tak aby muzyka brzmiała doskonale przy każdej głośności.

Acton III został wyposażony w nową wersję technologii Bluetooth i działa teraz w standardzie Bluetooth 5.2. Dostępne również dla urządzeń połączeniowych jack 3,5 mm.

Marshall Stanmore III.

Stanmore III oferuje szeroki zakres parametrów akustycznych Marshall w obudowie, która zmieści się w każdym miejscu w domu. Stanmore III poszerza scenę dźwiękową swojego poprzednika, zapewniając dźwięk opracowany przez firmę Marshall, przeprojektowany pod kątem całkowitego dźwięku przestrzennego.

Aktualizacje oprogramowania OTA za pomocą własnych dodatków gwarantują, że głośnik jest zawsze na bieżąco z najnowszym oprogramowaniem i funkcjami. Ta przełomowa technologia pozwoli zmaksymalizować jakość dźwięku oraz poprawić zasięg i synchronizację.

Marshall Stanmore III posiada Bluetooth 5.2, a także złącza RCA i jack 3,5 mm.

Marshall Woburn III.

W najnowszym głośniku firmy Marshall zastosowano te same innowacje w zakresie pakowania, aby zapewnić bardziej nieprzenikniony dźwięk w porównaniu z poprzednią generacją.

Woburn III posiada 90-watowy wzmacniacz dla niskich częstotliwości oraz oddzielne 15-watowe wzmacniacze klasy D dla średnich i wysokich częstotliwości.

Kluczową innowacją w modelu Woburn III jest złącze HDMI. Woburn III z wejściem HDMI obsługuje ARC, a pełny zakres dynamiki i gama instrumentów, które stanowią o wyjątkowości brzmienia Marshalla, są również dobrze przystosowane do słuchania telewizji. Ponadto dostępna jest funkcja trybu nocnego, która pomaga utrzymać dźwięk na normalnym poziomie, nawet przy ekstremalnym natężeniu hałasu.