Seria słuchawek JBL CLUB zaprezentowana na targach CES 2020 jest już dostępna!

Nowa seria słuchawek, stworzona - jak twierdzą twórcy - we współpracy z muzykami koncertowymi, obiecuje lepszą jakość dźwięku dzięki zastosowaniu technologii JBL Pro Sound, spersonalizowanego systemu dźwiękowego Personi-Fi, ulepszonej redukcji szumów i obsłudze asystentów głosowych.

Zestawy JBL CLUB ONE, CLUB 950NC i CLUB 700BT łączą w sobie profesjonalną gotowość do odtwarzania dźwięku z niewielkimi rozmiarami i doskonałą ergonomią do codziennego użytku.

Gwiazda serii, głośnik JBL CLUB ONE

, został zaprojektowany z wykorzystaniem certyfikowanych przetworników grafenowych o wysokiej rozdzielczości i funkcji True Adaptive Noise Cancellation (ANC) + SilentNow. W konstrukcji przetwornika zastosowano grafen - lekki, wysoce przewodzący i sztywny materiał, który zapewnia lepsze dostrojenie, a w rezultacie lepszy dźwięk. Technologia True Adaptive Noise Cancellation monitoruje dźwięk otoczenia 50 000 razy na sekundę i dostosowuje się do idealnego poziomu tłumienia hałasu w otoczeniu użytkownika. Technologia ta kompensuje również przecieki dźwięku spowodowane takimi czynnikami jak okulary, włosy czy ruchy głowy. Funkcja SilentNow umożliwia użytkownikowi proste dotknięcie specjalnego przycisku w celu włączenia trybu True Adaptive ANC bez aktywacji Bluetooth, co zapewnia całkowitą izolację od hałasu zewnętrznego, a nawet muzyki.

Oprócz epickiego dźwięku, seria CLUB jest wyposażona w inteligentne usługi Google Assistant i Amazon Alexa, a także nową technologię Personi-Fi™ firmy HARMAN. Po aktywacji za pomocą aplikacji JBL My Headphones audiofile mogą dostosować dźwięk do własnych preferencji, ponieważ aplikacja automatycznie kalibruje dźwięk dla słuchacza, tworząc osobistą krzywą dźwięku, która jest na stałe zapisana w słuchawkach.

Wszystkie trzy słuchawki Bluetooth są wyposażone w kabel audio i mikrofon o długości 1,2 m oraz metalowe pałąki zwiększające ich trwałość. Zestaw JBL CLUB 700BT jest wyposażony w wysokiej jakości futerał ochronny, natomiast zestawy JBL CLUB 950NC i ONE są dostarczane z wytrzymałym twardym etui, dzięki czemu wszystkie trzy modele stanowią idealne wyposażenie każdej podróży służbowej lub podróży. Słuchawki JBL CLUB ONE mają w pełni skórzany pałąk, który zapewnia maksymalny komfort podczas długich sesji odsłuchowych.

Odtwórz stronę

Szczegółowe dane techniczne na stronach produktów.