FiiO rozszerza swoją ofertę adapterów bezprzewodowych, które pozwalają na używanie dowolnych słuchawek przewodowych z urządzeniami bluetooth.

Masz fajne "uszy", a Twój nowy smartfon nie ma gniazda 3,5 mm? Odtwarzacz hi-fi nie mieści się wygodnie w kieszeni, a wyciągnięcie go z banana zajmuje dużo czasu? Film za laptopem, a Ty nie masz wystarczającej długości przewodu? Twoje radio samochodowe jest wyposażone w gniazdo AUX, a wolisz zrezygnować z kabli? Czy Twoje głośniki domowe brzmią dobrze, ale chcesz, aby były bardziej mobilne? Adapter bluetooth sprawdzi się w każdym z powyższych scenariuszy!

Wystarczy podłączyć klucz sprzętowy Bluetooth do źródła dźwięku, podłączyć ulubione słuchawki i cieszyć się dźwiękiem.

Niedawno wprowadzony na rynek aparat FiiO BTR1 jest najmłodszym modelem z tej serii. Oprócz technologii Bluetooth 4.2 urządzenie obsługuje kodeki SBC i aptX, co pozwala uzyskać najwyższą jakość dźwięku ze źródła.

Zaawansowany μBTR różni się tym, że posiada moduł NFC, który przyspiesza połączenie z nowym urządzeniem, obsługuje kodek AAC i jest zbudowany w oparciu o bardziej wydajny układ CSR8645. Model ten jest dostępny w kolorze białym i ma dość ascetyczny wygląd.

Najwyższy model FiiO BTR3 wydaje się obsługiwać wszystkie możliwe kodeki Bluetooth: AAC/SBC/aptX/aptX LL/ aptX HD/LDAC/LHDC. Niezależnie od tego, jak solidny jest Twój flagowy smartfon, BTR3 nie ma problemu z dostarczeniem krystalicznie czystego dźwięku do słuchawek. Działa również jako przetwornik cyfrowo-analogowy USB - wystarczy podłączyć go kablem do komputera. zamknięta w aluminiowej obudowie o wymiarach 58*25*10,4 mm z powłoką oleofobową!

Oczekuje się, że produkty będą wkrótce dostępne na rynku.

UPD: Już w sprzedaży!

Film pokazujący, jak skonfigurować BTR3. "simple english", wszystko jest proste i nieskomplikowane