Monitory MACKIE CR-X zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom współczesnych muzyków, twórców treści, produkcji wideo i nie tylko. Oszałamiający wygląd, studyjna jakość dźwięku i wygodne funkcje sprawiają, że są one najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą uzyskać profesjonalny dźwięk bez uszczerbku dla budżetu.

Dźwięk studyjny dla każdego!

Monitory multimedialne Creative Reference z serii CR oferują studyjną jakość dźwięku i wygląd, który pasuje do każdego biurka, niezależnie od tego, czy nagrywasz muzykę, tworzysz materiały, czy po prostu relaksujesz się przy ulubionych utworach. Elegancka stylistyka CR-X charakteryzuje się panelem ze szczotkowanego metalu i wyraźnym konturem. Głośnik CR-X, dostępny w szerokiej gamie rozmiarów od 3" do 8" z opcją Bluetooth oraz 8" subwooferem z Bluetooth, jest idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb. Wzbogać swoje wrażenia słuchowe dzięki monitorom multimedialnym Mackie CR-X Creative Reference.

Modele CR3-X i CR4-X oferują moc 50 W, a model CR5-X - 80 W. W ofercie dostępny jest również subwoofer CR8S-XBT o mocy 200 W. Dostępne opcje przełączania to mini-Jack, 2xTRS i 2xRCA. Obsługuje również funkcję subwoofera.

Szczegółowe dane techniczne na stronach produktów.

Odtwórz stronę