Astell&Kern nie produkuje często zestawów głośnikowych. Portfolio marki obejmuje głównie odtwarzacze, wzmacniacze i słuchawki, które są opracowywane we współpracy z innymi markami.

Astell&Kern ACRO BE100 to głośnik Bluetooth, który oferuje jakość dźwięku Hi-Fi i bezprzewodową swobodę.

Zainstalowany wzmacniacz klasy D z niezależną kontrolą różnych częstotliwości zapewnia wyższy poziom dźwięku w porównaniu z większością innych głośników bezprzewodowych. 32-bitowy przetwornik C/A oraz wykonane na zamówienie głośniki niskotonowe i wysokotonowe zadowolą nawet najbardziej wybrednych audiofilów. Obsługa kodeków audio aptX-HD i LDAC oraz moc audio 55 W zapewniają wysoką jakość i mocny dźwięk.

Specjalny kształt obudowy został zaprojektowany tak, aby oryginalnie uzupełnić każdy projekt. Niezależnie od wybranego koloru, gra świateł i cieni na fazowanych krawędziach pozostanie na długo ponadczasowym akcentem wzorniczym.

4" głośnik basowy, który zapewnia basy, jest wykonany z wytrzymałej, lekkiej tkaniny kevlarowej, która zapewnia precyzyjne i solidne brzmienie basów. Dwa głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką odtwarzają krystalicznie czyste wysokie częstotliwości.

Obsługiwane są połączenia Bluetooth i AUX. Producent podkreśla, że Astell&Kern ACRO BE100 to pierwszy system głośnikowy, który obsługuje kodeki audio aptX-HD i LDAC.

Dostawy spodziewane są w najbliższej przyszłości.

Wszystkie słuchawki Astell&Kern

Wszyscy gracze Astell&Kern