Klipsch zaprezentował unowocześnioną wersję swoich słuchawek TWS. Klipsch T5 II przez wielu recenzentów zostały okrzyknięte jednym z najbardziej stylowych modeli na rynku, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem firmy w projektowaniu sprzętu audio oraz unikalnymi rozwiązaniami w postaci przedłużonych nauszników i owalnych poduszek nausznych czyni ten model na swój sposób wyjątkowym, jednak zabrakło w nim redukcji szumów.

Klipsch T5II True Bezprzewodowe ANC

wyposażone w zaawansowaną technologię aktywnej eliminacji szumów, posiadające hybrydową konstrukcję z dwoma mikrofonami do redukcji szumów zarówno w przód jak i w tył, zapewniając maksymalną eliminację niepożądanych hałasów.

Optymalna ergonomia i szeroki wybór poduszek usznych zapewniają najwygodniejsze dopasowanie podczas długich sesji odsłuchowych. Wymienne owalne wkładki douszne pozwalają na łatwe umieszczenie ich w kanale słuchowym, zapewniając maksymalną pasywną izolację dźwięku.

Klipsch T5 II True Wireless ANC to pierwsze słuchawki, które oferują dźwięk DIRAC HD. Technologia ta zwiększa doznania słuchowe dzięki lepszej definicji, czystości, definicji wokalu i dokładności basu.

Dzięki 7 godzinom pracy na baterii (5 z ANC) i 21 kolejnym (15 z ANC) w eleganckim etui do ładowania bezprzewodowego, te słuchawki nie zawiodą Cię w podróży.

Dostępny w kolorze czarnym i szarym oraz, tradycyjnie już, w wersji McLAREN EDITION.

Odtwórz

Wkrótce spodziewane są dostawy.

Aktualna oferta słuchawek Klipsch