ZOOM AM7 to idealne urządzenie dla Twojego smartfona z systemem Android. Jest to idealny mikrofon do wideoklipów, videopodcastów, vlogowania itp. AM7 sprawi, że dźwięk w Twoich filmach będzie tak doskonały jak ich wygląd.

Rozglądałeś się za mikrofonem Zoom iQ6 lub Shure Motiv MV88 do smartfonów, ale iOS nie jest Twoim wyborem? Teraz jest jeden dla Ciebie!

ZOOM AM7 - doskonałe stereo za każdym razem! Kąt pochylenia mikrofonu jest regulowany. Użyj 90°, aby odciąć zewnętrzne hałasy, lub 120°, jeśli odległość od źródła dźwięku jest niewielka. Obsługiwany jest również tryb Mid-Side.

Obracane mikrofony pozwalają zoptymalizować korzystanie ze smartfona. Jeśli zależy Ci tylko na dźwięku, po prostu obróć mikrofon w kierunku źródła i trzymaj telefon jak mikrofon dziennikarski. Możesz też użyć smartfona jako kamery, ustawiając mikrofony w odpowiedniej pozycji. Tryb ten działa równie dobrze w trybie selfie.

Aplikacja Zoom Handy Recorder pozwala nagrywać, edytować i udostępniać wideo bezpośrednio ze smartfona. Poręczne pokrętło regulacji wzmocnienia pozwala na dokonywanie regulacji niemal na ślepo.

ZOOM AM7 wyposażony jest również w gniazdo słuchawkowe do monitorowania podczas nagrywania i odsłuchu gotowego materiału.

Już dostępne.

Wszystkie mikrofony Zoom w naszym katalogu

Wszystkie rejestratory Zoom w naszym katalogu