Audio-Technica rozszerza swoją linię słuchawek dokanałowych serii M. Kultowy model Audio-Technica ATH-M50x doczekał się już drugiej generacji wersji bez dokanałowej - Audio-Technica ATH-M50xBT2, a teraz najmłodszy model z linii Audio-Technica ATH-M20x ukazuje się w wersji bez dokanałowej.

Nowy model nosi nazwę Audio-Technica ATH-M20xBT, zgodnie z analogią do innych modeli. Nie ma większych zmian w wyglądzie zewnętrznym, nawet nazwa modelu na obudowie jest podana jak dla modelu drotovoy.

Słuchawki ATH-M20xBT zbudowane są w oparciu o 40-milimetrowe przetworniki, zapewniające wyjątkową jakość dźwięku w całym zakresie częstotliwości, natomiast sprawdzona przez lata konstrukcja poduszek i wkładek dousznych zapewnia komfortowe użytkowanie przez długi czas.

Słuchawki obsługują połączenie drot, co zapewnia maksymalną dokładność dźwięku i mogą być używane przez inżynierów dźwięku i muzyków.

Kluczową cechą systemu Dotless Connectivity jest obsługa jednoczesnego połączenia z maksymalnie dwoma urządzeniami, co oznacza, że można jednocześnie słuchać muzyki na komputerze lub tablecie albo odbierać informacje zwrotne ze smartfona. Dostępny jest także tryb minimalnego opóźnienia, który jest bardzo wygodny podczas oglądania filmów lub grania.

Słuchawki charakteryzują się 60-letnią żywotnością baterii, co jest rekordem w swojej klasie. Umożliwia także szybkie ładowanie przez trzy lata przy 10-krotnym naładowaniu. Interfejs ładowania to najnowocześniejsze złącze USB-C.

Aktualna oferta słuchawek Audio-Technica