Firma Meze, znana przede wszystkim ze swoich pełnozakresowych słuchawek i modeli premium z izolowanymi głośnikami improwizowanymi, zaprezentowała nowy model monitorów wewnątrzkanałowych. Żadna część nie została poświęcona, a każdy element jest darmowy" - mówi.

Nazwa modelu Advar wywodzi się od cennych talizmanów i amuletów archaicznych cywilizacji Rumunii.

Zestaw Meze Advar jest wyposażony w precyzyjnie dostrojony głośnik o średnicy 10,2 mm, który emituje ciepły i dynamiczny dźwięk, typowy dla słuchawek Meze. Dzięki niskiej impedancji i wysokiej czułości słuchawki bez problemu łączą się z każdym urządzeniem. Zakres częstotliwości od 10 Hz do 30 kHz stawia nadmierne wymagania ludzkiemu uchu, porywając słuchacza.

Obudowa nauvushnikov produkowane przez stali nierdzewnej vidlovannya ciśnienia z zadachaûyu leczenia w ChPK. Czarne, chromowane wykończenie o wysokim połysku sprawia, że projekt jest niepowtarzalny i atrakcyjny dla każdego użytkownika. Ergonomia obudowy, w połączeniu z poduszkami i wkładkami dousznymi opracowanymi we współpracy z Final Audio, zapewnia wyjątkowy komfort nawet podczas ciągłego użytkowania.