Na targach CES 2022 firma JBL zaprezentowała nowe produkty, które wchodzą w skład serii produktów gamingowych Quantum.

JBL Quantum Stream

Pierwszy mikrofon strumieniowy z serii Quantum. Dzięki podwójnej kapsule elektretowo-kondensatorowej 2 x 14 mm o częstotliwości próbkowania 24 bity i 96 kHz będziesz słyszeć głośno i wyraźnie. Dwie opcje kierunkowości pozwalają na nagrywanie pojedynczego głośnika lub całego dźwięku z pomieszczenia.

Mikrofon JBL Quantum Stream USB jest łatwy do podłączenia i ustawienia, a dołączony stojak pozwala na wygodne ustawienie go w każdym otoczeniu.

Wbudowane wyjście słuchawkowe pozwala na bezpośrednie monitorowanie głosu podczas nagrywania. Pełna konfiguracja mikrofonu wraz z equalizerem i kontrolą podświetlenia RGB jest dostępna za pośrednictwem autorskiego oprogramowania JBL QuantumENGINE.

JBL Quantum TWS

Pierwsze słuchawki TWS z serii Quantum dla graczy. Obsługa technologii JBL QuantumSURROUND w połączeniu z adaptacyjną redukcją szumów umożliwia w pełni wciągającą rozgrywkę z przestrzennym dźwiękiem przestrzennym i minimalną ilością zakłóceń zewnętrznych.

Dołączony do zestawu klucz sprzętowy USB-C umożliwia połączenie z minimalnym opóźnieniem na komputerach PC, Mac, PlayStation, Nintendo Switch i kompatybilnych urządzeniach mobilnych. Głośnik JBL Quantum TWS obsługuje połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, dzięki czemu możesz jednocześnie grać i odbierać połączenia ze swojego smartfona.

Lekka konstrukcja sprawia, że słuchawki JBL Quantum TWS są idealne do długich sesji gamingowych, a klasa odporności na pot IPX5 zapewnia niezawodność podczas użytkowania w drodze.

JBL Quantum 610

Pełnowymiarowe słuchawki do gier z obsługą dźwięku przestrzennego JBL QuantumSURROUND i DTS Headphone:X 2.0. 50-milimetrowe przetworniki o wysokiej rozdzielczości oparte na technologii JBL QuantumSOUND Signature zapewniają maksymalne zanurzenie w rozgrywce, a odwracany mikrofon gwarantuje niezawodną transmisję głosu podczas sesji gamingowych.

Quantum 610 łączy się drogą radiową, zapewniając minimalne opóźnienia dźwięku przy połączeniu bezprzewodowym. Czas pracy słuchawek na baterii wynosi do 40 godzin.

JBL Quantum 810

Starszy brat 610. Wyposażony w tę samą technologię dźwięku i wysokiej jakości mikrofon z automatycznym wyłączaniem po złożeniu wysięgnika.

Dodatkowo wyposażono je w funkcję aktywnej redukcji szumów oraz łączność Bluetooth 5.2 umożliwiającą jednoczesne korzystanie z dwóch urządzeń.

Głośniki JBL Quantum 610 i 810 zdobyły prestiżowe nagrody CES 2022 za innowacyjność.

Dostawy nowych produktów spodziewane są na wiosnę.