Firma Zoundindustries, która produkuje słuchawki pod markami Marshall, Urbanears i Adidas, zaprezentowała nowe modele. Nowe słuchawki Adidasa są teraz w formacie TWS i są zasadniczo podobne do obecnej oferty słuchawek Marshalla.

Adidas FWD-02 Sport

Kompaktowe słuchawki douszne o efektownym wyglądzie. Wyposażone w mechaniczne przyciski, które pozwalają na ich obsługę nawet w rękawiczkach. Klasa wodoodporności IPX5 pozwala na używanie ich podczas ćwiczeń lub na zewnątrz bez zamoczenia lub złapania przez deszcz.

Oferują one do 19 godzin pracy na baterii (etui w zestawie). Dostępny w dwóch kolorach.

Adidas Z.N.E 01

Sprawdzona konstrukcja "łodygowa" jak Airpods czy Marshall Minor III.

Adidas Z.N.E. Bezprzewodowe słuchawki 01 są stworzone do aktywnego życia. Smukłe i proste, ich atrakcyjne brzmienie i wygodne dopasowanie pomagają odnaleźć swój rytm w codziennym życiu. Odporne na pot i zachlapanie, utrzymują Twoją muzykę blisko podczas deszczowego spaceru lub ciężkiego treningu na siłowni.

Półotwarta konstrukcja pozwala na częściowe słyszenie otoczenia, co przyda się podczas joggingu czy jazdy na rowerze. Czas pracy słuchawek do 5 godzin (do 20 godzin z ładowaniem etui).

ADIDAS Z.N.E. 01 ANC

Aktywna redukcja szumów zapewnia wciągający dźwięk, dzięki czemu możesz się skupić i pozostać w ruchu. Eleganckie wzornictwo i komfort noszenia przez cały dzień, doskonała ścieżka dźwiękowa na codzienne dojazdy do pracy lub najcięższe treningi.

Logo Adidas ustąpiło miejsca kultowym trzem paskom, aby podkreślić sportowy charakter modelu.

Słuchawki oferują do 20 godzin pracy na jednym pełnym naładowaniu baterii, 4,5 godziny na słuchawkach i 15,5 godziny na etui.

Dostępny w dwóch kolorach.

Czas dostawy może ulec zmianie.

Wszystkie słuchawki TWS