Firma Bose zaprezentowała swój pierwszy zestaw słuchawkowy dla graczy. Wygląda na to, że nie zdecydowano się na opracowanie nowego modelu od podstaw, lecz skorzystano ze sprawdzonego rozwiązania i dodano niezbędną funkcjonalność.

Bose QuietComfort 35 II Gaming Headset

- już po samej nazwie widać, że jest to zestaw oparty na legendarnym już pełnowymiarowym zestawie słuchawkowym Bose QuietComfort 35 II z aktywną redukcją szumów.

Zestaw słuchawkowy do gier QC35 II wykorzystuje połączenie opatentowanych innowacji w zakresie aktywnego i pasywnego tłumienia hałasu. Rezultatem jest czysty, wyraźny dźwięk i bogaty, głęboki bas w łożu wirtualnej ciszy. Niezależnie od tego, czy chodzi o szczegóły w grze, czy rytm muzyki, możesz usłyszeć więcej tego, co dla Ciebie ważne.

Odłączany moduł do gier łączy się w kilka sekund i jest wyposażony w mikrofon na wysięgniku z certyfikatem Discord i TeamSpeak, który został zaprojektowany tak, aby tłumić hałas i zapewnić, że koledzy z drużyny będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w opracowywaniu technologii mikrofonów do zestawów słuchawkowych dla lotnictwa, firma może poszczycić się innowacyjnością, która zapewnia, że tylko Twój głos jest odbierany, a hałas z otoczenia jest redukowany.

Zestaw słuchawkowy do gier QuietComfort 35 II jest wyposażony w opcjonalny kontroler PC, który zapewnia płynną kontrolę nad zmniejszaniem lub zwiększaniem ogólnej głośności oraz przełączaniem między czterema poziomami monitorowania mikrofonu. Funkcja ta pozwala na regulację dźwięku własnego głosu i nie krzyczenie na kolegów z drużyny.

Reszta funkcjonalności jest taka sama jak w oryginalnym modelu. Są to słuchawki bezprzewodowe, o doskonałej jakości dźwięku i jednej z najlepszych redukcji szumów na rynku.

Koszt nowych przedmiotów na oficjalnej stronie to 330$. Czas dostawy na Ukrainie jest w trakcie ustalania.

Odtwórz


Bose Frames

to okulary przeciwsłoneczne z odtwarzaczem i zestawem słuchawkowym. Niszowy, wizerunkowy produkt, który jednak znalazł swoich wielbicieli. Firma rozszerza swoją ofertę okularów o trzy nowe modele. Funkcjonalność pozostaje taka sama jak w modelach Rondo i Alto, dodano jedynie nowe ramki.

Bose Frames Tenor i Bose Frames Soprano

, jak już wspomniano, powielają funkcjonalność oryginalnego modelu, oferując jednocześnie bardziej stylowy wygląd.

Bose Frames Tempo

to chyba najciekawszy sportowy projekt.

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem - bez słuchawek. To jest właśnie magia Bose Frames Tempo: wysokiej klasy sportowe okulary przeciwsłoneczne z rewolucyjną konstrukcją Bose Open Ear Audio, która pozwala na jednoczesne słuchanie muzyki i wszystkiego wokół podczas treningu, w sposób niespotykany w innych produktach. Tempo jest odporny na pot i warunki atmosferyczne, posiada lekką aerodynamiczną nylonową ramkę i miękkie silikonowe noski. To dźwięk, jakiego oczekujesz od firmy Bose, oraz wszystko, czego potrzebujesz od sportowych okularów przeciwsłonecznych.

Odtwórz

Nowe ramy Bose Frames są spodziewane w październiku.