Niedawno na chińskim rynku pojawiły się akcesoria dla graczy od marki, której nie trzeba przedstawiać. Stylowa klawiatura do gier oraz zestaw myszy i podkładka pod mysz zachwycą wszystkich fanów Pokemonów lub po prostu rozcieńczą ofertę nudnych urządzeń peryferyjnych.

Mysz do gier to Razer Deathadder Essential, która jest estetycznie pomalowana na żółty kolor Pikachu z czerwonymi akcentami na przyciskach bocznych i kółku przewijania. Ponadto, zielone podświetlane logo Razer zostało zastąpione ogonem z błyskawicami Pikachu.

Na podkładkę wybrano niewielki model Goliathus, choć nie jest on jeszcze określony jako seria Speed lub Control, nie ma też możliwości zakupu myszy lub powierzchni do gier oddzielnie od zestawu.

Klawiatura ma kolorystykę Razer Ornata inspirowaną Pikachu. Dla niewtajemniczonych, Razer Ornata to klawiatura z "mechaniczną membraną"; wykorzystuje gumowe nakładki z mechanicznym, wyczuwalnym kliknięciem. Ponadto zamiast klawiszy z podświetleniem RGB klawiatura jest wyposażona w czarne klawisze o średniej wysokości i żółte podświetlenie.

Na razie nie są znane daty dostawy akcesorium poza Państwem Środka, ale biorąc pod uwagę niedawną premierę słuchawek TWS firmy Razer, możemy założyć, że europejska premiera nastąpi nieco później.