W pogoni za ilością różnych typów przetworników, które można zmieścić w korpusie słuchawki dousznej, zapomnieliśmy już, że nie wszystkie barwy dźwięku da się wycisnąć z najpopularniejszego - dynamicznego.

FiiO postanowiło wypełnić tę lukę i zaprezentowało nowy produkt - FiiO FD1 - jednodrożne, dynamiczne monitory wewnątrzkanałowe.

Dynamiczny przetwornik N50 z napylaniem berylowym zapewnia pasmo przenoszenia od 10Hz do 40kHz, a specjalnie opracowany system redukcji ciśnienia akustycznego dodatkowo poprawia brzmienie.

Dwustronny obwód magnetyczny w przetworniku pozwala na większą kontrolę mocy dla uzyskania energicznego, wyrazistego basu.

Do słuchawek dołączony jest wymienny kabel z czterema żyłami. Cztery 30-żyłowe przewody Litz zadowolą początkujących audiofilów, a złącza 0,78 mm pozwolą Ci nie martwić się o wymianę kabla w przypadku uszkodzenia, jeśli chcesz zmienić sygnaturę dźwiękową słuchawek lub nawet uczynić je bezprzewodowymi za pomocą akcesoriów takich jak FiiO RC-BT lub FiiO UTWS1.

W zestawie znajdują się również trzy rozmiary poduszek nausznych zapewniających zrównoważony dźwięk, basy, zestaw uniwersalnych "pianek" oraz ochronne etui HB1.

Już w magazynie!

Aktualna oferta słuchawek FiiO.

Recenzja słuchawek FiiO FD1 od naszego eksperta-recenzenta na blogu Portable.