Sennheiser rozszerza swoją ofertę słuchawek TWS. W tej chwili firma ma w zasadzie tylko jeden model, Sennheiser Momentum True Wireless 2, pierwsza generacja Momentum TWS jest nadal dostępna, ale nie jest już produkowana. Oczywiście koszt Momentum TWS nie zapewni masowego popytu na produkty tej marki, dlatego od lata krążą teasery bardziej przystępnego cenowo rozwiązania.

Sennheiser CX 400BTTrue Wireless

- doskonały dźwięk zaprojektowany specjalnie dla Ciebie! Zbudowany w oparciu o zaawansowaną technologię audio Sennheiser, dając Ci pełną kontrolę nad wyjątkowym dźwiękiem. Dzięki intuicyjnym elementom sterującym, długiemu czasowi pracy i kalibrowanej konstrukcji stanowią one doskonałą, bezkompromisową opcję dla osób, które kochają doskonały dźwięk.

Niestandardowe przetworniki dynamiczne CX 400BT True Wireless zapewniają wysokiej jakości dźwięk z głębokimi basami, naturalnymi tonami średnimi i wyraźnymi, szczegółowymi tonami wysokimi. Ponadto możesz spersonalizować dźwięk dzięki wbudowanemu korektorowi, aby cieszyć się wspaniałą jakością dźwięku dostosowaną specjalnie do Ciebie.

Dzięki szerokiej gamie obsługiwanych kodeków audio, w tym SBC, AAC i aptX, dźwięk najwyższej jakości jest gwarantowany na każdym urządzeniu mobilnym.

Odtwórz

Model dostępny jest w kolorze czarnym i białym.

Mały bonus dla Sennheisera, który wciąż świętuje 75-lecie istnienia.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 Anniversary Edition

MOMENTUM True Wireless 2 jest zasłużenie na szczycie rankingu słuchawek TWS i nie jest już łatwo poprawić jego funkcjonalność, więc limitowana edycja otrzymała jedynie przeprojektowanie. True Wireless 2 Anniversary Edition będą dostępne w całkowicie czarnej obudowie i z oryginalnym logo Sennheiser, które znajdowało się na pierwszych produktach firmy.