Campfire Audio, producent wysokiej klasy słuchawek dousznych, zaprezentował nowy model w swojej ofercie. Szczególną cechą nowości był nowy rodzaj impromptu, który w produktach marki do tej pory nie był stosowany.

Markową obudowę z czarnego akrylu, która jest produkowana przez drukarkę 3D i poddawana ręcznemu wykończeniu, uzupełnia płyta czołowa ze stali nierdzewnej. Komora akustyczna słuchawek jest optymalnie umieszczona w środku obudowy, co zapewnia optymalną optymalizację dźwięku.

Całkowicie nowy, 14-milimetrowy, pełnozakresowy przetwornik planarno-magnetyczny zapewnia oksymetrię niskich częstotliwości, teksturowane średnie tony oraz wyjątkowe, medytacyjne i spokojne brzmienie słuchawek.

Słuchawki, dostępne obecnie tylko w wersji Custom-Fit na oficjalnej stronie internetowej, są wykonywane na zamówienie każdego użytkownika i dostępne w dwóch wersjach dla audiofilów i artystów, z różnymi długościami przewodów i czterema przetwornikami do wyboru. Czekamy również na pojawienie się impromptu magneplanarnego w modelach z obudowami nieodwracalnymi.

Wszystkie słuchawki Campfire Audio

Wszystkie słuchawki egzodynamiczne