Legendarna jakość słuchawek Technics gwarantuje serii słuchawek EAH-AZ doskonały dźwięk, wyjątkowy komfort i bezkompromisową czystość rozmowy w domu, w pracy i w podróży. Ciesz się naprawdę wysokiej jakości dźwiękiem dzięki wygodnym słuchawkom.

Technics EAH-AZ40

Dynamiczny przetwornik o średnicy 6 mm, specjalnie ukształtowana komora akustyczna oraz harmonizer zapewniają czysty dźwięk o doskonałym zasięgu i głębi. Zanurz się w gładkich, szczegółowych niuansach wysokich częstotliwości i basie.

Sześć mikrofonów i eliminacja szumów wiatru wyraźnie przenoszą Twój głos podczas rozmów, podczas gdy technologia JustMyVoice izoluje i wzmacnia mowę, ograniczając do minimum hałas otoczenia.

Zestaw czterech rozmiarów poduszek usznych pozwala na znalezienie idealnego dopasowania do słuchawek, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką przez wiele godzin.

Słuchawki są wodoodporne zgodnie z normą IPX4. Czas pracy na baterii wynosi 7,5 godziny (do 25 godzin z ładowaniem etui). Obsługuje połączenie z dwoma urządzeniami i asystentami głosowymi.

Technics EAH-AZ60

Dziesiątki lat doświadczeń inżynierów Technics sprawiają, że zestaw TWS EAH-AZ60 zapewnia wiodącą w branży redukcję szumów, wyjątkowy komfort i bezkompromisową czystość rozmów w domu, w pracy i w podróży. Ciesz się prawdziwym dźwiękiem hi-fi w wygodnych słuchawkach.

8-milimetrowy przetwornik, unikalna konstrukcja komory akustycznej i obsługa kodeka audio LDAC zapewniają bogaty dźwięk przestrzenny, który nie tylko słyszysz, ale i czujesz.

EAH-AZ60 posiada osiem mikrofonów dla fenomenalnej jakości dźwięku podczas rozmów.

EAH-AZ60 łączy podwójną hybrydową eliminację szumów bezpośrednich i sprzężeń z analogowym i cyfrowym przetwarzaniem sygnału, zapewniając prawdziwie wysokiej jakości wrażenia słuchowe.

Jego naturalny tryb surround całkowicie wyłapuje głosy i inne dźwięki otoczenia, dzięki czemu brzmią one tak naturalnie, jakbyś w ogóle nie nosił słuchawek. Wychwytuje szeroki zakres dźwięków, od tonów niskich do wysokich.

Do siedmiu godzin pracy na baterii (24 godziny z zaczepem na ucho). Obudowa słuchawek jest wodoodporna zgodnie z normą IPX4. Słuchawki łączą się również z dwoma urządzeniami i obsługują asystenta głosowego.

W zestawie znajduje się siedem (!) rozmiarów silikonowych poduszek słuchowych.

Odtwórz

Technics EAH-AZ40 i EAH-AZ60 już dostępne!

Wszystkie słuchawki z obsługą LDAC