Z przyjemnością przedstawiamy linię Technics Premium Class Portable - elegancką linię głośników i programatorów plug-in dla tych, którzy cenią sobie wysokiej jakości dźwięk i stylowy design.

Technics SC-C30

SC-C30 jest zasilany przez trzy wzmacniacze JENO Engine firmy Technics, zaprojektowane specjalnie w celu wyeliminowania bałaganu i zoptymalizowania generowanego hałasu. Wzmacniacze JENO Engine zapewniają dokładne i mocne odtwarzanie dźwięku przez każdy głośnik. Co więcej, technologia LAPC (Land-Activated Phase Control) poprawia reakcję na impuls, zwiększając tym samym muzyczną precyzję i bogactwo informacji w dźwięku.

Dwie jednostki napędowe wysokiej częstotliwości o średnicy 1,6 cm zapewniają częstotliwości dźwięku do 50 kHz i generują wysoki poziom separacji. Їx jest uzupełniony o przedni 12cm szerokopasmowy subwoofer z dużym przetwornikiem phaso. Obudowa jest w całości wzmocniona tworzywem sztucznym wzmocnionym włóknem szklanym i mieści łącznie dziewięć przetworników, które generują wzmocniony dźwięk z 2.1-kanałowego subwoofera.

Zastrzeżona technologia Re-master zapewnia wysoką jakość brzmienia nawet przy odtwarzaniu skondensowanego dźwięku lub z platform strimingowych.

Technologia Space Tune optymalizuje brzmienie głośnika w zależności od jego położenia w pomieszczeniu. Trzy tryby dla różnych możliwości umieszczenia w pokoju: przy ścianie, w rogu, na środku pokoju. Głośnik jest również wyposażony w mikrofon, który analizuje zakłócenia i odpowiednio dostosowuje dźwięk.

Obsługiwane urządzenia wearables: wejście analogowe lub cyfrowe, USB wearables, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast, Spotify, Tidal, Deezer, radio internetowe, Amazon Music, Roon.

Podłączenie do bramki Technics Audio Center pozwala na połączenie kilku urządzeń w kompletny system multiroom lub wykorzystanie dwóch głośników OTTAVA™ S SC-C30 w parze stereo.

Technics SC-C50

Podstawowy model linii wyposażono w cztery przetworniki JENO Engine i oferuje on bardziej wydajną architekturę głośników. Trzy wysokoczęstotliwościowe przetworniki o średnicy 1,6 cm dostarczają dźwięk o częstotliwości do 50 kHz i zapewniają wysoki poziom separacji. Їx jest uzupełniony o przedni 12cm szerokopasmowy subwoofer z dużym przetwornikiem phaso. Obudowa jest w całości wzmocniona włóknem szklanym i zawiera siedem przetworników, które generują wzmocniony dźwięk z 3.1-kanałowego subwoofera.

Możliwości połączeń są podobne jak w młodszych modelach.

System akustyczny Technics SC-C70MK2 All-in-One

Wyposażony w trzy cyfrowe wzmacniacze JENO Engine, Space Tune jest obsługiwany w celu precyzyjnego dostrojenia dźwięku w zależności od pozycji w salonie. Obsługuje te same platformy splashingowe i wejścia pamięci USB, jak również płyty CD.

W porównaniu z poprzednią generacją, główne cechy ośmiocalowego głośnika niskotonowego zostały znacznie poprawione dzięki różnym zmianom konstrukcyjnym, takim jak zmniejszony trzon przetwornika, zwiększony przepływ powietrza i usztywnione membrany. Głośnik niskotonowy zapewnia doskonałą wydajność i czystość dźwięku, dzięki czemu tony średnie i wysokie są przyjemne dla ucha. Dwucalowy kopułkowy głośnik wysokotonowy o dużej pojemności wyposażony jest w lekką, bezszwową membranę zapewniającą bogate, długotrwałe brzmienie. Dodatkowo, soczewka akustyczna została zoptymalizowana pod kątem nowego kształtu i poszerza zakres reprodukcji dźwięku.

Programator Technics SL-1500

Bezpośredni napęd bez frettingu pozwala na bardzo dokładne kluczowanie i kluczowanie sygnału nagrywania. Aby uniknąć nerwowości spowodowanej synchronicznym momentem obrotowym, na całą tylną powierzchnię płyty nośnej (na której umieszczony jest talerz) nałożona jest absorbująca wstrząsy kulka humusowa. Pozwala to na optymalne sterowanie bezwładnością tarczy nośnej. Do ramy aluminiowego odlewu ciśnieniowego przymocowany jest specjalny materiał - mieszanka ABS i włókna szklanego, która tworzy strukturę podwójnej kuli. Amortyzator składa się ze sprężyny i gumy, która zapewnia optymalną absorpcję wstrząsów. Podobnie jak w przypadku innych konstrukcji Technicsa, urządzenie to wykorzystuje wszechstronny, statycznie zbalansowany subwoofer typu S. Precyzyjne łożysko z kardanem i obudową zapewnia wysoką czułość podczas rozruchu. Dodatkowo, odłączany przewód zasilający oraz pozłacane zaciski na gniazdach audio i liniowych dodatkowo zwiększają niezawodność, minimalizując degradację dźwięku.

SL-1500C wyróżnia się prostą i nieskomplikowaną konstrukcją, jednocześnie oferując łatwość obsługi znaną z produktów Technics. Przyjazny design podkreśla piękno Twojej ulubionej muzyki.

Wszystkie systemy nagłośnieniowe Technics. Wszystkie odtwarzacze płyt winylowych Technics