FiR Audio zostało założone w 2018 roku przez Bohdana Bilonozhko i Daniela Lifflandera z ponad dekadą wiedzy, doświadczenia i interakcji z branżą pro-audio i audiofilską. Jeśli nazwisko pierwszego z nich brzmi znajomo, to jest on bratem Vitaly'ego Bilonozhko, założyciela 64 Audio. Obaj bracia spojrzeli na siebie i teraz mamy jeszcze jedną markę premium monitorów wewnątrzkanałowych.

Pierwszymi produktami firmy były produkty do czyszczenia i pielęgnacji słuchawek, a w 2019 roku firma zaprezentowała swoje pierwsze słuchawki na targach Canjam Singapore. Po otrzymaniu opinii i dopracowaniu modeli, aktualna linia jest już dostępna.

Słuchawki FiR Audio wyposażone w unikalne technologie, z których część może poprawić komfort przy długotrwałym użytkowaniu słuchawek, a inne działają tylko na rzecz dźwięku. Produkty firmy przeznaczone są głównie dla muzyków i realizatorów dźwięku, a więc ergonomia i ciśnienie w środku kanału słuchowego są nie mniej ważnymi cechami dla długotrwałego użytkowania niż jakość dźwięku.

Tactile Bass to specjalny sposób mocowania głośnika w celu uzyskania maksymalnej czułości basów.

ATOM (Air Transferring Open Module) jest systemem redukującym ciśnienie, który rozszerza scenę dźwiękową i pomaga również zmniejszyć głośność w uchu. Ewolucja technologii wentylacji FiR obejmuje nanofine membrany i materiały łączone.

Direct Bore to otwarta konstrukcja armatury impromptu dla bardziej naturalnego, organicznego brzmienia.

RCX (Rigid Coaxial) - opracowany przez FiR Audio łączy kable z słuchawkami. Nowe gniazdo przewyższa obecne standardy MMCX i 0,78 mm 2-pin w zakresie łączności i trwałości.

Słuchawki FiR Audio serii M zostały zaprojektowane głównie z myślą o muzykach i zastosowaniach związanych z przetwarzaniem dźwięku. Ich jakość dźwięku jest wyjątkowo czysta i niepowtarzalna. Dźwięk jest również bardzo atrakcyjny dla audiofilów. Modele są dostępne w niestandardowych rozmiarach i mogą być wykonane na zamówienie, aby pasowały do ucha użytkownika na stronie internetowej producenta.

Fir Audio 5x5 to nasz najbardziej przystępny cenowo model w ofercie. Dostępne tylko w obudowach nieuniwersalnych. Według słów producenta, najbardziej emocjonalne słuchawki, dla czerpania przyjemności z muzyki.

Szczegółowy opis na stronach towarów.

Wszystkie słuchawki hybrydowe