Niedawno Bang & Olufsen zaprezentował czwartą generację swojego przenośnego głośnika w formie kosza piknikowego - Beolit 20. Poprzedni model, Bang & Olufsen Beolit 17, jest nadal aktualny i może dać konkurencji przewagę, ale zaktualizowany model ma jeszcze kilka ulepszeń.

Beolit 20 zachowuje ikoniczną sylwetkę serii Beolit, ale oryginalny projekt został przeprojektowany z wykorzystaniem "skośnych linii i spiralnych kątów", aby nadać mu charakterystyczny, dynamiczny wygląd.

Kształt górnego panelu został przeprojektowany tak, aby pomieścić smartfon lub inne urządzenia z funkcją bezprzewodowego ładowania, i tak, głośnik może teraz ładować urządzenia kompatybilne z Qi.

Czas pracy na baterii jest o 30% dłuższy niż w poprzedniej generacji i wynosi do 37 godzin "słuchania w tle" lub 8 godzin przy normalnym poziomie głośności.

Za dźwięk odpowiada 5,5" szerokopasmowy głośnik niskotonowy połączony z trzema 1,5" pełnozakresowymi i 2 x 4" pasywnymi głośnikami niskotonowymi.

Ponadto twierdzi się, że możliwe jest połączenie dwóch głośników Beolit 20 w trybie stereo lub połączenie go z Beolit 17 w trybie mono, ale z zauważalnym wzrostem głośności i jakości dźwięku.

Aktualna oferta głośników Bang & Olufsen w naszym katalogu.