W ofercie pojawiła się marka FiiO. Odtwarzacze, słuchawki i akcesoria, które ze względu na okoliczności nie pojawiły się wcześniej na rynku ukraińskim.FiiO M15 to najnowszy flagowiec firmy. Podwójny przetwornik cyfrowo-analogowy AK4499, natywna obsługa DSD 512, trzy wyjścia słuchawkowe, dzięki czemu nie trzeba szukać przejściówek, aby podłączyć się do balansu.


FiiO M3 Pro to urządzenie klasy średniej. Ma większy ekran, ESS Sabre ES9218P, obsługę PCM 32/384 i DSD128, a wszystko to w kompaktowej metalowej obudowie.

Odtwarzacze audio FiiO w naszym katalogu.

FiiO EA3 to drugi model dostępny na rynku pod marką Jade Audio. W hybrydach zastosowano przetwornik o rozmiarach zbliżonych doorda oraz niestandardowe przetworniki armaturowe, opracowane wspólnie przez firmy FiiO i Knowles. Są one wyposażone w poduszki nauszne umożliwiające zmianę charakteru dźwięku, więc kupując jeden model, można uzyskać zarówno dźwięk monitora, jak i muzyki, w zależności od wykonywanego zadania.FiiO FH1s to unowocześnienie hybrydowych aparatów FiiO FH1. Teraz z większą membraną dynamiczną i tym samym sprawdzonym mechanizmem Knowles 33518. Wyposażone w 120-żyłowy kabel z miedzi OFC oraz poduszki nauszne do odtwarzania basów lub dźwięku monitora.


FiiO EH3 NC jest pierwszym pełnowymiarowym modelem firmy FiiO. Odpowiedź na flagowe modele Sony, Bose i inne modele z aktywną redukcją hałasu. Wyposażone w interfejs Bluetooth 5.0, obsługują prawie wszystkie kodeki audio Bluetooth: aptX HD, aptX LL i LDAC oraz NFC. Wyposażone w 45-milimetrowe głośniki tytanowe z powłoką membranową. Sprzęt jest imponujący!

Wszystkie słuchawki FiiO w naszym katalogu.


FiiO BTR5 to flagowy adapter bluetooth z obsługą technologii Hi-Res. Dwa przetworniki cyfrowo-analogowe ESS9218P, obsługa DSD, złącze słuchawkowe zbalansowane i o poziomie liniowym. Najlepsza opcja pozwalająca przekształcić ulubione słuchawki przewodowe w słuchawki bezprzewodowe. FiiO SK-BTR5to oryginalne skórzane etui do tego samego modelu.

Wszystkie wzmacniacze, przetworniki cyfrowo-analogowe i adaptery bluetooth firmy FiiO.

Przydatne akcesoria:

FiiO LA-UA1USB Power Purifier - izolator USB, według producenta przeznaczony do dostarczania "czystego" zasilania do przetworników DAC USB i innych urządzeńFiiO LC-RE - Kabel hybrydowy wykonany z czystej miedzi krystalicznej, pozłacanej miedzi krystalicznej i czystego srebra w skręcie typu Litz. Dostępne ze złączami MMCX i 0,78 mm 2 pin.


FiiO SK-M11 i FiiO SK-M11 PRO - futerały do odtwarzaczy FiiO M11 i FiiO M11 PRO.


FiiO DK1Type C - zaktualizowana wersja podstawki do ładowania i synchronizacji, teraz ze złączem USB typu C.